KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103140
nr 1510 3140
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Lekande flicka. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 68x79 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:33:35
1.000 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer